Asystent/Asystentka Działu Handlowego

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy  i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w   działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Altium International Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

Obecnie poszukujemy zdolnych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Asystent / Asystentka Działu Handlowego

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu handlowego w procesie sprzedaży
  • Tworzenie ofert cenowych
  • Prowadzenie kalendarium toczących się postępowań przetargowych
  • Tworzenie i bieżąca aktualizacja zestawień
  • Prowadzenie korespondencji e-mailowej oraz kontakt telefoniczny z klientami
  • Wykonywanie prac biurowych według bieżących potrzeb działu

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: chemia, biotechnologia lub pokrewne
  • łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, w tym biznesowych
  • samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

W ramach stanowiska pracy oferujemy:

  • pracę w dobrze zorganizowanym, młodym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, program MultiSport).

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@pelan.com.pl

Prosimy o umieszczenie w nadsyłanych materiałach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Otrzymanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Szukaj w serwisie