MagnisDx NGS Prep System

Magnis DX to system dedykowany tworzeniu bibliotek DNA do sekwencjonowania następnej generacji (NGS). Dzięki pełnej automatyzacji pozwala na otrzymywanie powtarzalnych wyników oraz znacząco ułatwia jednoczesne analizowanie wielu genów jak i również złożonych aberracji genetycznych. System MagnisDX może być z powodzeniem używany do badania DNA z próbek utrwalonych w formalinie i zatopionych w parafinie (FFPE).

MagnisDx  ma kompaktowy rozmiar. Przy każdym uruchomieniu urządzenie dokonuje autodiagnostyki. Wszystkie odczynniki są rozporcjowane do probówek. Wgrane protokoły pozwalają na szybkie uruchomienie urządzenia w celu przygotowania próbek. 

System MagnisDx jest bardzo łatwy w obsłudze, a intuicyjny panel użytkownika pozwala na zaprojektowanie analizy w czasie krótszym niż 5 minut. Dodatkowo MagnisDx informuje użytkownika o prawidłowym ustawieniu odczynników poprzez sprawdzenie ich oznaczeń kodowych.  Po naciśnięciu przycisku „Start” użytkownik może sprawdzić postęp poprzez panel jak i również sygnalizację LED. 

Cechy kluczowe

  • MagnisDx ma gotowe protokoły do zestawów Sure Select, co sprawia, że przygotowanie bibliotek przebiega płynnie, a otrzymane wyniki charakteryzują się powtarzalnością i wiernością 
  • Wgrane fabrycznie protokoły pozwalają na wykonanie analizy biblioteki z wykorzystaniem zestawów katalogowych i „custom made” SureSelect 
  • Wskaźnik LED pozwala na monitorowanie pracy z odległości
  • W połączeniu z systemami do automatycznej elektroforezy Agilent (BioanalizatorTapestationFragment Analyzer)
    użytkownik ma pełną kontrole jakości procesowania próbki w trakcie całej analizy 

 

Zastosowania

Szukaj w serwisie
Polityka cookies