Asystent/Asystentka działu administracji sprzedaży

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy  i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w   działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Altium International Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

Obecnie poszukujemy zdolnych i ambitnych osób do pracy w biurowej na stanowisku

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Prowadzenie procesu przygotowania oferty w ramach przetargu na podstawie ustawy PZP
  • Składanie ofert
  • Przygotowywanie zamówień do dostawców
  • Kompletowanie dokumentacji produktowych na potrzeby zgłoszeń do URPL
  • Ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację
  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość procedur przetargowych
  • Doświadczanie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie przepływem informacji
  • Komunikatywność, otwartość
  • Wysoka kultura osobista, dokładność i systematyczność

W ramach stanowiska pracy oferujemy:

  • Pracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym
  • Pakiet medyczny, MultiLife oraz karta MultiSport
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: klient@pelan.com.pl

Prosimy o umieszczenie w nadsyłanych materiałach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833).

Otrzymanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Szukaj w serwisie