SUEZ

Dzięki połączeniu wyspecjalizowanej kadry oraz innowacyjnych rozwiązań firma Suez, producent m.in. analizatorów Sievers TOC, rozwiązuje wyzwania związane z niedoborem wody, jakością, produktywnością, środowiskiem i energią. 
SUEZ to kompleksowe rozwiązania w zakresie przemysłowych procesów technologicznych związanych z jakością i dostępnością wody. W swojej ofercie posiada aparaturę mierzącą zawartość TOC (całkowitego węgla organicznego) o różnej czułości detekcji, w zalezności od potrzeb klientów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych patentów takich jak pomiar konduktometryczny z zastosowaniem membrany Sievers czy zintegrowany system pobierania próbek on-line możliwe jest dopasowanie aparatury do wymagań stawianych przez normy aplikacyjne.

Zeta Corporation

Zeta Corporation została założone w 2003 roku na terenie stanu Kalifornia (USA). Firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości przeciwciał z certyfikatem IVD do analizy patologicznej. Dużą część oferty stanowią przeciwciała monoklonalne. Zeta Corporation dostarcza również przeciwciała wykorzystywane w terapii celowanej oraz immunoterapii. Wszystkie oferowane rozwiązania są kompatybilne z próbkami utrwalonymi w formalinie i zatopionymi w parafinie (FFPE). 

Firma posiada wdrożony certyfikat ISO 13485:2016, a wszystkie produkty są starannie selekcjonowane pod kątem potrzeb laboratoriów immunohistochemicznych. Oferowane przez Zeta Corporation przeciwciała pierwszorzędowe są produkowane z zachowaniem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) certyfikowanej przez Agencję Bezpieczeństwa Leków i Żywności USA, o gwarantowanej czystości powyżej 99%. 

Nordic BioSite

Firma Nordic BioSite (z siedziba główna w Szwecji) została założona w 1997 i od tego czasu zajmuje się dystrybucją wysokojakościowych oraz innowacyjnych produktów przeznaczonych do badań naukowych oraz diagnostyki. 20 lat doświadczenia Nordic BioSite ugruntowało pozycje lidera w dostarczaniu rozwiązań badawczych i diagnostycznych w Skandynawii.
Portfolio Nordic BioSite obejmuje 4 miliony produktów wysokiej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców i dystrybutorów obecnych na rynkach Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych. Pozwala to na elastyczne dobranie oferty do oczekiwań naszych klientów. W ofercie Nordic Biosite znajdują się wysokiej jakości przeciwciała z certyfikatem CE-IVD do immunohistochemii. 

Swift Biosciences

Swift Bioscience tworzy technologie wykorzystywane w badaniach genomicznych, translacyjnych i klinicznych. Rozwiązania oferowane przez Swift Bioscience przekraczają granice i rozszerzają zastosowania sekwencjonowania nowej generacji (NGS) oraz reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR). Firma posiada szereg opatentowanych rozwiązań w dziedzinie w dziedzinie ligacji, amplifikacji, oczyszczania i naprawy DNA. Korzystając z autorskiej technologii, Swift opracował zestawy bibliotek do sekwencjonowania DNA, które mogą być używane do analiz z dwuniciowym DNA, jednoniciowym DNA i DNA poddanym deaminacji siarczanowej. Te zestawy umożliwiają konstruowanie bibliotek z trudnych w użyciu i szczególnie ograniczających próbek, takich jak FFPE (próbki utrwalone w formalinie i zatopione w parafinie) i cfDNA (wolny, pozakomórkowy DNA).

Oferowana przez Swift Biosciences technika jest niezależna od platformy i ma zastosowanie na trzech głównych platformach NGS: Illumina, Ion Torrent i Pacific Biosciences. Swift Bioscience opracował unikalne metody, które umożliwiają konstruowanie ukierunkowanych bibliotek sekwencjonowania DNA w jednej probówce, z niewielkich ilości DNA o czasie krótszym niż 2 godziny. Ta technologia amplifikacji umożliwia projektowanie nakładających się amplikonów oraz zapewnia pełne pokrycie genów. Oferowana technika amplifikacji została opracowana do użytku z fragmentowanym DNA izolowanym z próbek, takich jak FFPE i cfDNA.

Preekem Scientific Instruments Co.,Ltd

Firma Preekem Scientific  powstała w 2000 i rozpoczęła swoją działalność od mineralizacji mikrofalowej. Pierwszy mineralizator WX-2000 powstał w 2001r. Wraz z koncepcją innowacyjności, Preekem nieustannie rozwijał techniki mikrofalowe takie jak synteza i ekstrakcja. Z uwagi na rosnące zainteresowanie również w zakresie próbek organicznych, Preekem wzbogacał linię produktów o automatyczny system SPE i odparowania. W 2017 roku, Preekem wprowadził innowacyjny i przełomowy w pełni zautomatyzowany system trawienia mikrofalowego PREPS. PREPS. W tempie rosnącej reputacji, stabilizacji i jakości, Preekem zdobył coraz większą uwagę od klientów na rynku.

Użytkownikami aparatury Preekem są globalne laboratoria świadczące usługi analityczne, takie jak SGS, TÜV SÜD, Eurofins, a także laboratorium aplikacyjne Agilent. Firma dynamicznie rozszerza działalność na obszarze Stanów Zjednoczonych, Republiki Korei, Niemiec, Australii, Włoch, a teraz i Polski.

Teledyne CETAC Technologies

Produkty i usługi Teledyne CETAC są wykorzystywane w każdej branży, w której wymagane jest szybkie i dokładne określanie poziomów śladowych pierwiastków.

 

Produkty i usługi Teledyne CETAC obejmują:

 

 

Agilent Technologies

Amerykańska firma, która powstała w 1999 roku poprzez wydzielenie z firmy Hewlett-Packard. Jest liderem w zakresie analizy chemicznej, nauk przyrodniczych i diagnostyki. Zaopatruje laboratoria w instrumenty analityczne, akcesoria chromatograficzne oraz usługi serwisowe na całym świecie. Stanowi także źródło materiałów i aplikacji, które znacznie usprawniają pracę w laboratoriach.

Multiplicom

Multiplicom został częścią Agilent w 2017 roku. Multiplicom dostarcza zwalidowane i gotowe do użycia testy do oceny jakości DNA oraz do ukierunkowania sekwencjonowania NGS. W ofercie Multiplicom znajdują się zestawy do diagnostyki chorób genetycznych oraz do diagnostyki prenatalnej. Multiplicom oferuje również dedykowane oprogramowanie do analizy i interpretacji wyników NGS.

10x Genomics

10x Genomics dostarcza innowacyjne narzędzia pomagające zrozumieć skomplikowane procesy zachodzące w komórkach. Dzięki połączeniu rozwiązań z zakresu mikroprzepływów, chemii i bioinformatyki system Chromium umożliwia naukowcom na pełne zrozumienie fundamentów biologii na niespotykaną do tej pory skalę. System Chromium został uznany przez The Scientist za jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w 2017 roku.

Szukaj w serwisie