Agilent Technologies

Amerykańska firma, która powstała w 1999 roku poprzez wydzielenie z firmy Hewlett-Packard. Jest liderem w zakresie analizy chemicznej, nauk przyrodniczych i diagnostyki. Zaopatruje laboratoria w instrumenty analityczne, akcesoria chromatograficzne oraz usługi serwisowe na całym świecie. Stanowi także źródło materiałów i aplikacji, które znacznie usprawniają pracę w laboratoriach.

ARALAB

Firma ARALAB powstała w 1985 roku i zajmuje się produkcją sprzętu laboratoryjnego zorientowanego na badania z naciskiem na komory do symulacji temperatury ii środowiska.

Od pierwszego dnia ARALAB udoskonalił sposoby symulowania i kontrolowania temperatury, wilgotności, światła, przepływu powietrza i wieluinnych warunków środowiskowych. We współpracy z klientami z całego świata firma rozwijała się w 3 obszarach specjalizacji:

  1. BIO-  w badaniach roślin
  2. STABILNOŚĆ - w stabilności farmaceutycznej
  3. TESTOWANIE- w testach środowiskowych

Dowiedz się więcej w zakładce: Komory klimatyczne i środowiska kontrolowane | Perlan

 

BioSkryb

Firma BioSkryb zapoczątkowała zupełnie nową erę amplifikacji całego genomu pojedynczych komórek. Do zalet technologii BioSkryb ResolveDNA® należy możliwość kontrolowania wielkości amplikonu podczas amplifikacji. Kompletne rozwiązanie jest szczególnie przydatne w badaniach nad nowotworami, ponieważ umożliwia wykrywanie pojedynczych opornych zmutowanych komórek w nowotworach heterogenicznych, takich jak białaczka. Nowe zastosowania sekwencjonowania genów są teraz możliwe dzięki poziomowi rozdzielczości, który dotychczas był niedostępny.

CellDynamics

Firma CellDynamics została założona w 2013 roku. Jej celem jest ustanowienie nowego standardu testów in vitro w sektorach farmaceutycznym i biotechnologicznym, dzięki rozwiązaniom zaprojektowanym dla modeli komórek 3D.

Obecnie technologie tej firmy są wykorzystywane przez wiodące uniwersytety na całym świecie pracujące z modelami komórkowymi 3D w celu zwiększenia wiarygodności ich wyników, redukując błędy eksperymentalne spowodowane wewnętrzną niejednorodnością modeli komórek 3D. Celldynamics oferuje narzędzia laboratoryjne, które łączą płynną, optyczną i opartą na obrazie analizę oprogramowania sferoidów komórkowych i organoidów. Nowoczesne rozwiązania są w całości wymyślone, opracowane, wyprodukowane i wprowadzone na rynek przez CellDynamics i przechodzą rygorystyczny proces oceny i weryfikacji eksperymentalnej.

Diagnostic BioSystems

Od 1994 roku firma Diagnostic BioSystems Inc. angażuje się w poprawę wyników badań immunohistochemicznych poprzez dostarczanie innowacyjnych odczynników i systemów do patologii anatomicznych, które usprawniają praktykę patologii. Dostarcza najnowocześniejszą diagnostykę in vitro na rynku patologii anatomicznych i histologii. Portfolio produktów obejmuje wysokiej jakości przeciwciała pierwotne i fluorescencyjne (skoniugowane CF488 i FITC), autobariery, chromogeny, zestawy do wykrywania oraz szeroką gamę produktów pomocniczych.

Diagnostic BioSystems to certyfikowany zgodnie z normą ISO 13485:2016 producent urządzeń medycznych zgodny z cGMP.

Gerstel

Rozwiązania firmy Gerstel zapewniają automatyzację procesów analitycznych w laboratorium. Firma Gerstel to coś więcej niż automatyzacja analiz laboratoryjnych, gdyż dzięki wysokiej jakości produktom i innowacyjnym rozwiązaniom są pionierami w swojej dziedzinie.

Firma Gerstel została założona przez Eberharda Gerstela Seniora w 1967 roku, a jej siedziba usytuowana jest w Mülheim an der Ruhr. Oddziały znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Singapurze, Chinach i Szwajcarii.

Hamilton Storage Technologies, Inc.

Firma Hamilton zostala założona pod koniec lat czterdziestych XX wieku i jest wiodącym producentem precyzyjnych urządzeń do transportu i pomiaru cieczy. Hamilton Storage Technologies, Inc. zapewnia zautomatyzowane zarządzanie złożonymi próbkami biologicznymi, za pomocą rozwiązań do przechowywania, które działają w temperaturach od - 80°C do - 20°C. Produkty do przechowywania próbek w połączeniu ze sprzętem robotycznym Hamilton stanowią niezbędne rozwiązanie dla społeczności naukowej, w której należy szybko uzyskać dostęp do próbek i zabezpieczyć je na przyszłość.

Health in Code

Firma Health in Code powstała ze strategicznego połączenia Health in Code, Imegen i Genycell — trzech wiodących firm z bogatym doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną w dziedzinie genetyki medycznej. Jest pionierem w dziedzinie genomiki klinicznej i zdrowotnej oraz zastosowania masowego sekwencjonowania równoległego (NGS). Health in Code jest międzynarodowym liderem w dziedzinie genetyki układu sercowo-naczyniowego i jednym z największych europejskich dostawców usług diagnostycznych produktów i usług dla innych specjalności medycznych, m.in. onkologii, neurologii, farmakogenetyki. Nieustannie wprowadza innowacje, pracując nad nowymi technologiami i usługami, takimi jak płynna biopsja i sekwencjonowanie całego genomu.

MGI

MGI Tech Co., Ltd. (znana jako MGI) to firma zaangażowana w tworzenie innowacyjnych narzędzi i technologii. MGI koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży instrumentów do sekwencjonowania DNA, odczynników          i powiązanych produktów wspierających badania w dziedzinie nauk przyrodniczych, rolnictwie, medycynie precyzyjnej          i opiece zdrowotnej. MGI jest wiodącym producentem wysokowydajnych klinicznych sekwenatorów genów,  których platformy multi-omiczne obejmują sekwencjonowanie genetyczne, obrazowanie medyczne i automatyzację laboratorium.

Nordic BioSite

Firma Nordic BioSite (z siedziba główna w Szwecji) została założona w 1997 i od tego czasu zajmuje się dystrybucją wysokojakościowych oraz innowacyjnych produktów przeznaczonych do badań naukowych oraz diagnostyki. 20 lat doświadczenia Nordic BioSite ugruntowało pozycje lidera w dostarczaniu rozwiązań badawczych i diagnostycznych w Skandynawii.
Portfolio Nordic BioSite obejmuje 4 miliony produktów wysokiej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców i dystrybutorów obecnych na rynkach Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych. Pozwala to na elastyczne dobranie oferty do oczekiwań naszych klientów. W ofercie Nordic Biosite znajdują się wysokiej jakości przeciwciała z certyfikatem CE-IVD do immunohistochemii. 

QuidelOrtho

QuidelOrtho jest wiodącym światowym dostawcą diagnostyki in vitro. Posiada ugruntowane doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług globalnym społecznościom laboratoriów klinicznych i immunohematologii.

Dostarcza szpitalom, sieciom szpitali, laboratoriom klinicznym i bankom krwi na całym świecie innowacyjną technologię i narzędzia, aby zapewnić szybkie, dokładne i wiarygodne wyniki badań. Ich niestandardowe rozwiązania poprawiają wyniki kliniczne, poprawiają wydajność, pokonują wyzwania związane z personelem laboratorium i obniżają koszty.

PEAK Scientific

PEAK Scientific jest wiodącym producentem generatorów azotu i globalnym ekspertem w dziedzinie wysokowydajnych generatorów azotu i wodoru dla LC-MS, GC, GC-MS i innych zastosowań wykorzystywanych w laboratoriach na całym świecie. PEAK Scientific od ponad 25 lat jest liderem w produkcji generatorów gazu do laboratoriów analitycznych. Działamy globalnie, posiadając biura w Europie, Ameryce Północnej, Azji, Oceanii i Ameryce Południowej.

Stawiając klientów na pierwszym miejscu, pomagają obniżyć koszty operacyjne, zmniejszyć wpływ na środowisko oraz wyeliminować niepewność i niedogodności związane z tradycyjnymi, powtarzającymi się dostawami gazu dzięki wewnętrznemu rozwiązaniu do generowania gazu od PEAK Scientific.

Preekem Scientific Instruments Co.,Ltd

Firma Preekem Scientific  powstała w 2000 i rozpoczęła swoją działalność od mineralizacji mikrofalowej. Pierwszy mineralizator WX-2000 powstał w 2001r. Wraz z koncepcją innowacyjności, Preekem nieustannie rozwijał techniki mikrofalowe takie jak synteza i ekstrakcja. Z uwagi na rosnące zainteresowanie również w zakresie próbek organicznych, Preekem wzbogacał linię produktów o automatyczny system SPE i odparowania. W 2017 roku, Preekem wprowadził innowacyjny i przełomowy w pełni zautomatyzowany system trawienia mikrofalowego PREPS. PREPS. W tempie rosnącej reputacji, stabilizacji i jakości, Preekem zdobył coraz większą uwagę od klientów na rynku.

Użytkownikami aparatury Preekem są globalne laboratoria świadczące usługi analityczne, takie jak SGS, TÜV SÜD, Eurofins, a także laboratorium aplikacyjne Agilent. Firma dynamicznie rozszerza działalność na obszarze Stanów Zjednoczonych, Republiki Korei, Niemiec, Australii, Włoch, a teraz i Polski.

ScaleBio

ScaleBio zostało założone przez multidyscyplinarny zespół naukowców i technologów, posiadających doświadczenie w sekwencjonowaniu nowej generacji, genomice i proteomice oraz bioinformatyce, których wspólną misją jest uwolnienie potencjału analizy pojedynczych komórek na dużą skalę. Rozwiązania ScaleBio do profilowania i analizy pojedynczych komórek oparte na indeksowaniu kombinatorycznym umożliwiają zwiększenie poziomu multipleksowania próbek, zwiększenie przepustowości komórek oraz obsługę szerokiego zakresu zastosowań genomicznych, epigenomicznych, transkryptomicznych, proteogenomicznych i multiomicznych.

Sistemas Genómicos

Sistemas Genómicos to pierwsza duża hiszpańska firma specjalizująca się w sekwencjonowaniu genetycznym, posiadająca prawie dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie biologii molekularnej i genetyki, ze specjalizacją w technikach przeznaczonych dla dziedzin opieki zdrowotnej, żywności i rolnictwa oraz badań. Jako jedyni na arenie międzynarodowej posiadają certyfikaty umożliwiające świadczenie usług analizy i diagnostyki genetycznej podczas całego cyklu życia człowieka , począwszy od gamet, aż do zarodków w części prenatalnej, następnie poporodowej, aż do śmierci. Sistemas Genómicos to dział genomiki i genetyki Grupy Synlab, grupy biomedycznej z ponad 40-letnim doświadczeniem w precyzyjnej diagnostyce wykorzystującej specjalizację i łączącej dwa najnowocześniejsze obszary: diagnostykę obrazową i diagnostykę genetyczną. 

Veolia Water Technologies

Dzięki połączeniu wyspecjalizowanej kadry oraz innowacyjnych rozwiązań firma Veolia Water Technologies, producent m.in. analizatorów Sievers TOC, rozwiązuje wyzwania związane z niedoborem wody, jakością, produktywnością, środowiskiem i energią. 


Veolia to kompleksowe rozwiązania w zakresie przemysłowych procesów technologicznych związanych z jakością
i dostępnością wody.
W swojej ofercie posiada aparaturę mierzącą zawartość TOC (całkowitego węgla organicznego) o różnej czułości detekcji, w zalezności od potrzeb klientów.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych patentów takich jak pomiar konduktometryczny z zastosowaniem membrany Sievers czy zintegrowany system pobierania próbek on-line możliwe jest dopasowanie aparatury do wymagań stawianych przez normy aplikacyjne.

Zeta Corporation

Zeta Corporation została założone w 2003 roku na terenie stanu Kalifornia (USA). Firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości przeciwciał z certyfikatem IVD do analizy patologicznej. Dużą część oferty stanowią przeciwciała monoklonalne. Zeta Corporation dostarcza również przeciwciała wykorzystywane w terapii celowanej oraz immunoterapii. Wszystkie oferowane rozwiązania są kompatybilne z próbkami utrwalonymi w formalinie i zatopionymi w parafinie (FFPE). 

Firma posiada wdrożony certyfikat ISO 13485:2016, a wszystkie produkty są starannie selekcjonowane pod kątem potrzeb laboratoriów immunohistochemicznych. Oferowane przez Zeta Corporation przeciwciała pierwszorzędowe są produkowane z zachowaniem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) certyfikowanej przez Agencję Bezpieczeństwa Leków i Żywności USA, o gwarantowanej czystości powyżej 99%. 

Szukaj w serwisie
Polityka cookies