Spektroskopia atomowa

 

Spektroskopia atomowa

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat nastąpił ogromny rozwój w zakresie technik instrumentalnych wykorzystywanych do oznaczeń pierwiastkowych. Co więcej, nie ma obecnie takiego obszaru analitycznego, w którym można zupełnie pominąć znaczenie pierwiastków czy zanieczyszczeń metalami ciężkimi.

Rosnące wymagania w obszarach regulowanych, wiedza na temat obiegu i występowania pierwiastków i ich różnych (także nowych) form w przyrodzie- wymuszają na laboratoriach, analitykach i technologach stosowania odpowiednich technik instrumentalnych w zakresie analizy ilościowej pierwiastków.

Uzyskanie właściwych informacji o składzie pierwiastkowym we właściwym czasie może pomóc w przezwyciężeniu codziennych problemów związanych ze skomplikowanym składem próbek, jak również z potrzebami w zakresie urządzeń, przepisami czy obszarem regulowanym. Najcenniejszą rzeczą, jaką może dostarczyć rozwiązanie analityczne, jest pewność, że otrzymane wyniki są właściwe.

Opierając się na spostrzeżeniach i uwagach użytkowników z całego świata, Agilent stworzył innowacyjne portfolio w zakresie spektroskopii atomowej - obejmujące instrumenty (AAS, MP-AES, ICP-OES, ICP-MS, ICP-QQQ), materiały eksploatacyjne, wzorce, usługi, oprogramowanie i inne zasoby, w celu zaspokojenia potrzeb laboratoriów analitycznych i jednostek naukowych.

Zachęcamy także do wypełnienia formularza w zakresie doboru odpowiedniej aparatury analitycznej.

Szukaj w serwisie
Polityka cookies