Preekem Scientific

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że podpisaliśmy umowę o współpracy z producentem systemów mikrofalowych i ekstrakcji – Preekem Scientific Instruments Co.,Ltd. 

Firma Preekem Scientific  powstała w 2000 i rozpoczęła swoją działalność od mineralizacji mikrofalowej. Pierwszy mineralizator WX-2000 powstał w 2001r. Wraz z koncepcją innowacyjności, Preekem nieustannie rozwijał techniki mikrofalowe takie jak synteza i ekstrakcja. Z uwagi na rosnące zainteresowanie również w zakresie próbek organicznych, Preekem wzbogacał linię produktów o automatyczny system SPE i odparowania. W 2017 roku, Preekem wprowadził innowacyjny i przełomowy w pełni zautomatyzowany system trawienia mikrofalowego PREPS. PREPS. W tempie rosnącej reputacji, stabilizacji i jakości, Preekem zdobył coraz większą uwagę od klientów na rynku. Użytkownikami aparatury Preekem są globalne laboratoria świadczące usługi analityczne, takie jak SGS, TÜV SÜD, Eurofins, a także laboratorium aplikacyjne Agilent.


Aby dowiedzieć się więcej o produktach Preekem Scientific zachęcamy do kontaktu poprzez dedykowany adres e-mail. Dodatkowo, dzięki wypełnieniu krótkiego formularza dostepnego pod linkiem lub po zeskanowaniu kodu QR otrzymaja Państwo dostęp do materialów technicznych PreeKem

Kod QR z dostępem do formularza
Szukaj w serwisie
Polityka cookies