AMETEK Brookfield

AMETEK Brookfield

Ametek Brookfield jest w czołówce innowacyjnych rozwiązań, oferując szeroką gamę naukowych przyrządów laboratoryjnych, w tym wiskozymetry, reometry, testery płynięcia proszków, analizatory tekstury, przyrządy do analizy wilgotności - wagosuszarki Computrac®, które konsekwentnie spełniają przepisy prawne i potrzeby klientów.

Od ponad 85 lat firma AMETEK Brookfield projektuje bardzo dokładny i niezawodny sprzęt laboratoryjny oraz rozwiązania do pomiaru procesów badawczo-rozwojowych i kontroli jakości w wielu branżach, w tym w przemyśle spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, naftowym, gazowym
i farmaceutycznym.

Eksperci są gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego oprzyrządowania i techniki pomiarowej. Ponadto, oferujemy testowanie, doradztwo, kalibrację, certyfikację, programy szkoleniowe i edukacyjne. Aby uzyskać wsparcie globalne, Centra Doskonałości znajdują się w USA, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Afryce, Tajlandii, Indiach i Chinach.

Wybierając AMETEK Brookfield, można mieć pewność co do powtarzalności, niezawodności i dokładności urządzeń, co umożliwia podjęcie świadomych decyzji i osiągnięcie optymalnych wyników.

Strona producenta: AMETEK Brookfield (brookfieldengineering.com)


Dowiedz się więcej: 

 

 

Szukaj w serwisie
Polityka cookies