Syntezator mikrofalowy NOVA 2S

Syntezator mikrofalowy integruje syntezator mikrofalowa NOVA II z autosamplerem. Zwiększa wydajność syntezy mikrofalowej, zapewniając lepszą odtwarzalność i dokładność reakcji. Ekran dotykowy interfejsu LCD sprawia, że praca jest prosta i łatwiejsza. Graficzny interfejs użytkownika zapewnia łatwiejsze środowisko pracy. Zawiera precyzyjne, zautomatyzowany system wprowadzania próbki


Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o tym produkcie

 

Cechy kluczowe

  • Mikrofale emitowane przez magnetron dostają się do wnęki rezonansowej poprzez pojedynczy tryb generowania stabilnego pola mikrofalowego o wysokiej gęstości. Ekstremalnie duża moc i częstotliwość zapewniają równomierność  grzewania i powtarzalność eksperymentu.
  • Precyzyjna technologia sterowania PID umożliwia automatyczną regulację w zakresie od 0 do 500W. Dokładna kontrola i regulacja temperatury w procesie reakcji umożliwia przeprowadzenie reakcji chemicznej zgodnie z zaprogramowanym eksperymentem.
  • Precyzyjna regulacja temperatury i ciśnienia: pomiar temperatury za pomocą czujnika podczerwieni lub czujnika światłowodowego. W warunkach hermetycznych: od temperatury pokojowej do 200 °C. Pod ciśnieniem atmosferycznym: od temperatury pokojowej do 250 °C. Bezdotykowo test ciśnieniowy i system sterowania: od 0 do 2MPa.
  • Szybkie chłodzenie: specjalnie zaprojektowane urządzenie do szybkiego chłodzenia sprężonym powietrzem może być włączane lub wyłączane zgodnie z konkretnym zapotrzebowaniem programu reakcji, którego celem jest uregulowanie szybkości chłodzenia poprzez regulację ciśnienia nawiewu
  • Inteligentne zintegrowane oprogramowanie, ustawianie parametrów temperatury, ciśnienia, czasu i kroków w zależności od potrzeb, przechowywanie 300 rodzajów metod, Wyświetlanie wykresu w czasie rzeczywistym i danych pracy.
  • Praca pod ciśnieniem atmosferycznym lub wysokociśnieniowy hermetyczny system reakcji: zmodularyzowana konstrukcja ułatwia przełączanie między pracą w naczyniu zamnkiętym i otwartym. Maksymalna objętość naczynia reakcyjnego: 55mL i 100mL.
  • Operator może obserwować stan reakcji za pośrednictwem  kamery. Dodatkowo system może być wyposażony o chłodziarkę lub urządzenie do uzupełniania cieczy.
Szukaj w serwisie
Polityka cookies