Chromatografia cieczowa

Wiele dziedzin nauki i przemysłu każdego dnia musi przeprowadzać pomiary związane z analizą składu. Niezawodnym wsparciem w tej dziedzinie okazuje się wysoko sprawna chromatografia cieczowa. (U)HPLC jest w stanie rozdzielać bardzo skomplikowane mieszaniny w bardzo skomplikowanych matrycach. Praktyczne rozwiązania, jakie gwarantuje aparatura analityczna od firmy Perlan Technologies, pozwalają na zastosowanie jednego urządzenia do wielu zadań. Nowoczesne sprzęty oszczędzają czas i energię. Sprawiając, także, że wysokosprawna chromatografia cieczowa staje się jednym z podstawowych  urządzeń w laboratorium. System z serii 1200 Infinity II LC Agilent które są w ofercie firmy Perlan, to solidne, wysokowydajne urządzenia, które oferują najszerszy wybór modułów do analitycznej HPLC i UHPLC.

Do każdego laboratorium

Liczne procesy związane z pomiarami w chromatografii cieczowej czy gazowej mają zastosowanie w badaniach biologicznych, chemicznych, biotechnologicznych czy medycznych. Dzięki temu z pomocą jednego profesjonalnego przyrządu można zaopatrzyć laboratorium w sprzęt do wielu różnych rodzajów badań.

Aparatura analityczna od firmy Perlan świetnie sprawdza się w każdej sytuacji. Umożliwia uzyskanie wiarygodnych rezultatów w próbkach pochodzenia naturalnego, a także tych wytworzonych metodami syntetycznymi.

Naszymi Klientami są laboratoria komercyjne i firmy farmaceutyczne, liczne uczelnie czy laboratoria państwowe. W połączeniu z ogólnie dostępnymi w sieci aplikacjami firmy Agilent i pracą inżynierów aplikacyjnych z Laboratorium Perlan oferujemy naszym Klientom kompletne rozwiązania dla stale wzrastających wyzwań na rynku szeroko pojętych analiz chemicznych.

Szukaj w serwisie
Polityka cookies