Filtry strzykawkowe i membranowe

Agilent Technologies

 

Filtry strzykawkowe

Filtry strzykawkowe i membranowe Agilent zapewniają szybką i niezawodną filtrację próbek o objętościach od 1 mL do 150 mL. Szeroki zakres membran, średnic oraz porowatości umożliwia dopasowanie odpowiedniego filtra do własnych potrzeb. Oferujemy filtry pakowane po 100 szt. oraz 1000 szt.

Rozmiary filtrów strzykawkowych

Dostępne rodzaje membran: PTFE, Nylon, PES, RC, PVDF, PP, octan celulozy, włókno szklane, włókno szklane/PTFE, włókno szklane/Nylon.

Konfiguracje filtrów strzykawkowych Agilent

Kinesis

 

Oferta filtrów strzykawkowych KX marki Kinesis obejmuje wszystkie najpopularniejsze typy membran: Nylon, PTFE, hydrofilowy PTFE, PP, PES, PVDF, hydrofilowy PVDF, MCE (mieszanina estrów celulozy), celuloza regenerowana oraz włókna szklane. Wszystkie filtry w zależności od typu membrany oznaczone są odpowiednim kolorem. Filtry sterylne są dodatkowo oznaczone alfanumerycznie i indywidualnie pakowane.


Dostępne rozmiary filtrów strzykawkowych

Filtry sterylne

Filtry niesterylne

Do filtracji większych objętości płynów polecamy filtry membranowe o średnicy 47 mm i porowatości 0,22 µm lub 0,45 µm. Do wyboru są cztery typy membran: Nylon, PTFE, hydrofilowy PVDF i MCE. W ofercie dostępny jest również szklany zestaw do filtracji (47 mm).

Dostępne są także filtry membranowe o średnicy 13 mm i 25 mm o powyższych parametrach.

Filtry laboratoryjne

Wsparcie każdego laboratorium

Wybierając oferowane przez firmę Perlan strzykawkowe filtry laboratoryjne, można znacząco usprawnić wykonywanie codziennych zadań oraz zwiększyć precyzję prowadzonych pomiarów. Czystość odczynników i próbek jest niezwykle istotna w farmacji, medycynie, biotechnologii, nanoinżynierii oraz wielu pokrewnych dziedzinach. Filtrowanie próbek zalecane jest przed analizą chromatograficzną i umożliwia usunięcie zanieczyszczeń mogących wpływać na jakość uzyskiwanych wyników. Dodatkowo filtrowanie próbek zmniejsza zużycie sprzętu i pozwala wydłużyć jego żywotność. Jeżeli nawet małe stężenie zanieczyszczeń miałoby wpływ na przebieg badań czy eksperymentów, to warto skorzystać z wysokiej klasy zabezpieczeń, które umożliwiają rozdzielenie składników.

Niezależnie od tego, czy mowa o laboratorium w ośrodku naukowym czy też o placówce odpowiadającej za rozwój technologii w firmie – w każdym wypadku od rezultatów zależy postęp i dalszy rozwój nowatorskich rozwiązań. Dlatego laboratoryjne filtry strzykawkowe od firmy Perlan to doskonałe akcesoria, które znajdą zastosowanie zarówno na uczelniach, jak i w komercyjnych miejscach pracy. Odpowiedni dobór rozmiaru produktu pozwoli znaleźć najlepsze warianty do konkretnych zadań. Warto zainwestować w jakość i precyzję!

Szukaj w serwisie
Polityka cookies