Profilowanie transkryptomiczne

 

PROFILOWANIE TRANSKRYPTOMICZNE

Rozwiązania do przygotowania i analizy biblioteki ekspresyjnej scRNAseq 3' firmy ScaleBio umożliwiają indeksowanie do 96 próbek i do 125 000 komórek w jednym eksperymencie, wspierając większe i bardziej złożone badania pojedynczych komórek. Zestaw scRNAseq firmy ScaleBio jest kompatybilny z mysimi i ludzkimi liniami komórkowymi, PBMC i typami próbek z jądrami komórkowymi.

W skład zestawu do przygotowania bibliotek wchodzą:

 

RNA FixKit (12 reakcji) przeznaczony jest do utrwalania komórek przed użyciem zestawu do przygotowania bibliotek scRNA Prep Kit. Utrwalanie można przeprowadzić w różnych punktach czasowych, ponieważ próbki mogą być przechowywane przez okres do 1 miesiąca w temperaturze -80°C przed użyciem, redukując efekt wsadowy podczas przygotowywania biblioteki.

 

scRNA Prep Kit (125k cells) to zestaw oparty na płytkach, umożliwia przygotowanie bibliotek bez specjalnych urządzeń, zwiększając przepustowość próbek, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i skróceniu czasu pracy. Zestaw wykorzystuje utrwalone komórki jako przedział reakcyjny podczas 3-poziomowego kombinatoryjnego procesu indeksowania z ostateczną wydajnością 125 000 komórek. Test można przeprowadzić od początku do końca w ciągu zaledwie 2 dni.

Schemat przebiegu 2-dniowej procedury przygotowania bibliotek pozwalającej uzyskać 125,000 komórek.

Schemat przebiegu 2-dniowej procedury przygotowania bibliotek pozwalającej uzyskać 125,000 komórek.

Szukaj w serwisie
Polityka cookies