PT Link

Urządzenie PT Link jest przeznaczone do przeprowadzania odparafinowania i odmaskowania antygenu na skrawkach tkanek utrwalonych w formalinie i zatopionych w parafinie. Do ustawienia czasu i temperatury procesu można użyć ekranu dotykowego. Ustawienia są zachowywane do wielokrotnego użytku. Urządzenie PT Link mieści statywy na preparaty używane w urządzeniach Autostainer Link. Dzięki temu statywy na preparaty mogą być z łatwością przenoszone z miejsca obróbki wstępnej do miejsca procedur barwienia. 
 

Cechy kluczowe

  • System PT link umożliwia wykonanie całościowej sekwencji wstępnego przygotowania próbki, obejmującego deparafinizację, rehydratację i odtworzenie epitopów jako proces 3 w 1.
  • Laboratoria korzystające z systemu PT Link znacząco usprawniają przebieg procesu wstępnego przygotowania preparatów do barwienia, co pozwala na oszczędność czasu.
  • Raportowanie dotyczące jakości pracy podczas całego cyklu może być drukowane bezpośrednio z łatwego i przyjaznego w obsłudze panelu użytkownika. Dodatkowym usprawnieniem jest zastosowanie opcji bez wrzenia i powolnego podgrzewania na obszarze do 5 mm poniżej poziomu zamrożenia próbki.  
  • Opcje takie jak opóźnienie startu, czy tryb wstępnego podgrzania sprawiają, że praca z wykorzystaniem systemu PT Link charakteryzuje się elastycznością niezbędną do przeprowadzania równolegle wielu procesów w laboratorium.

Zastosowania

Szukaj w serwisie