Single Cell Gene Expression

Single Cell Gene Expression  

Rozwiązanie Chromium Single Cell Gene Expression firmy 10x Genomics umożliwia pełną charakterystykę i profilowanie ekspresji genów w tysiącach komórek jednocześnie. Biblioteka do sekwencjonowania jest gotowa w ciągu jednego dnia. Profilowanie ekspresji z rozdzielczością pojedynczej komórki jest kluczowe m.in. dla zrozumienia mechanizmów rozwoju, w którym każda komórka ma unikatową rolę.

Oferujemy pełne rozwiązanie: od przygotowania komórek do analizy do analizy wyników. Sekwencjonowanie odbywa się na sekwenatorach firmy Illumina. 

Pobierz broszurę Single Cell Gene Expression

Cechy systemu Chromium:

 • pełne rozwiązanie od zawiesiny komórek do gotowej do sekwencjonowania biblioteki,
 • wysoka przepustowość od 100 do ponad 80’000 komórek w ciągu 10 minut,
 • uzyskanie informacji o transkryptomie do 65% nałożonych komórek,
 • jedno urządzenie i wiele zestawów odczynników dedykowanych do poszczególnych aplikacji,
 • pełny pakiet oprogramowania do analizy i wizualizacji wyników.

Aplikacje wykorzystujące Single Cell Gene Expression:

 1. Charakteryzowanie limfocytów B i T
  Równoległa analiza tysięcy limfocytów w celu zdefiniowania genetycznego zróżnicowania limfocytów odpowiedzialnych za specyficzną i skuteczną odpowiedź układu odpornościowego. Możliwość sekwencjonowania regionów VDJ z rozdzielczością pojedynczej komórki. Rozwiązanie dedykowane dla immunologii, immunoonkologii czy badania chorób zakaźnych. Pobierz broszurę Immune Profiling.
 2. Analiza CNV w pojedynczych komórkach
  Rozwiązanie Chromium Single Cell CNV umożliwia odkrywanie heterogenności genomu i śledzenie zmian w klonalności próbki. Jest to niezbędne rozwiązanie dla zrozumienia procesów patogenezy. Pobierz broszurę Single Cell CNV.

Zastosowania

Szukaj w serwisie