PERLAN Laboratorium

PERLAN Technologies, starając się stworzyć rozwiązania, które zaoszczędzą Państwa cenny czas w laboratorium, prowadzi szkolenia oraz prace rozwojowo-badawcze w zakresie nowoczesnych metod analitycznych, w tym przygotowania próbek do analizy oraz zastosowania łączonych technik chromatograficznych (LC/MS oraz GC/MS). Możecie Państwo zrobić pierwszy krok razem z nami. Jeżeli chcecie zobaczyć nowoczesny sprzęt analityczny w akcji i przekonać się jak sprawdza się w analizie Państwa próbek, to zapraszamy do odwiedzenia naszego laboratorium.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo, między innymi, opis i rozwiązania typowych zagadnień, z którymi możecie się spotkać w codziennej eksploatacji sprzętu i programów do przetwarzania danych analitycznych oraz bibliotekę zawierającą oryginalne publikacje PERLAN Technologies, dotyczące problemów analiz chemicznych.

Mamy nadzieję, że będziemy pomocni w Państwa działalności zawodowej. Jeśli macie Państwo pytania, sugestie lub potrzebujecie z naszej strony pomocy, prosimy o kontakt.

Laboratorium PERLAN Technologies mieściw się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.