Witamy w serwisie technicznym PERLAN Technologies

PERLAN Technologies, starając się stworzyć rozwiązania, które zaoszczędzą Państwa cenny czas w laboratorium, prowadzi szkolenia oraz prace rozwojowo-badawcze w zakresie nowoczesnych metod analitycznych, w tym przygotowania próbek do analizy oraz zastosowania łączonych technik chromatograficznych (LC/MS oraz GC/MS). Możecie Państwo zrobić pierwszy krok razem z nami. Jeżeli chcecie zobaczyć nowoczesny sprzęt analityczny w akcji i przekonać się jak sprawdza się w analizie Państwa próbek, to zapraszamy  do odwiedzenia naszego laboratorium.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo, między innymi, opis i rozwiązania typowych zagadnień, z którymi możecie się spotkać w codziennej eksploatacji sprzętu i programów do przetwarzania danych analitycznych oraz bibliotekę zawierającą oryginalne publikacje PERLAN Technologies dotyczące problemów analiz chemicznych.

Prowadzimy także szkolenia - w postaci kursów stacjonarnych lub na zamówienie - z zakresu działania sprzętu i programów do przetwarzania danych, rozwoju metod chromatograficznych oraz zapewnienia jakości wyników analiz.

Mamy nadzieję, że będziemy pomocni w Państwa działalności zawodowej. Jeśli macie Państwo pytania, sugestie lub potrzebujecie z naszej strony pomocy, prosimy o kontakt.