Automatyczna platforma obsługi cieczy Bravo jest zarówno wszechstronna, jak i precyzyjna, a jednocześnie zajmuje niewiele miejsca. Jest to najszybszy i najbardziej wszechstronny system obsługi cieczy, jaki jest dostępny. Dostępne są dwa modele platformy Bravo: standardowy i SRT. Model standardowy mieści się w większości komór laminarnych. Model SRT jest o trzy cale (7,62 cm) krótszy, zapewniając więcej przestrzeni w komorach o niewielkiej wysokości.

Zapewniająca szybkość i precyzję linia urządzeń Agilent przeznaczonych do obsługi cieczy została zaprojektowana z uwzględnieniem uwag użytkowników, aby spełniała ich oczekiwania. Rozwiązania Agilent przeznaczone do obsługi cieczy obejmują szeroki zakres zastosowań, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie w celu zapewnienia wydajności  i wiarygodności wymaganych przez naukowców w dzisiejszych czasach.

 

 

Cechy Kluczowe

  • Kompaktowy rozmiar– Zajmowana powierzchnia odpowiada łącznej powierzchni dziewięciu mikropłytek, umożliwiając umieszczenie platformy w komorze laminarnej.
  • Precyzja– Platforma Bravo korzysta ze sprawdzonych, precyzyjnych głowic pipetujących, umożliwiając dozowanie objętości od 100 nl do 200 μl do 96 i 384 dołkowych mikropłytek z użyciem końcówek jednorazowych lub stałych w przypadku niektórych zastosowań.
  • Wszechstronność– Głowica pipetująca może zostać wymieniona w przeciągu kilku minut, poza tym dostępne są różne podstawy płytek pozwalające na wykorzystanie platformy w wielu badaniach.
  • Funkcjonalność– Unikalny otwarty projekt pozwala na dostęp ze wszystkich stron, pozwalając na integrację systemu, jak również na korzystanie z niego samodzielnie.
  • Elastyczność– Usuwane pozycje we wszystkich modelach ułatwiają dostęp do końcówek oraz zużytych materiałów.
  • Łatwość użycia– Dzięki oprogramowaniu VWorks Automation Control posiadającemu planer zdarzeń, prosty interfejs oraz innowacyjną technologię odzyskiwania sprawności po wystąpieniu błędów, uzyskanie całkowitej kontroli nad urządzeniem jest proste dla użytkowników wszystkich poziomów.