Aplikacja internetowa SureDesign

SureDesign - Narzędzie do Projektowania

Aplikacja internetowa SureDesign umożliwia użytkownikom zaprojektowanie własnych mikromacierzy, wzbogacających w sposób ukierunkowany bibliotek genomowych,  i sondy FISH. Istnieje możliwość wypróbowania szeregu różnych modeli bez konieczności zamawiania ich. Po złożeniu zamówienia, projekt jest kierowany bezpośrednio do zakładu produkującego Agilent`s Oligo Synthesis. Od momentu uruchomienia w 2012r., dzięki SureDesign zaprojektowano już ponad 50 000 konstruktów w ponad 100 krajach.

 

 

Zobacz jak używać SureDesign.

Zacznij używać SureDesign.

 

 

Program SureCall

SureCall

Program SureCall pozwala naukowcom wykorzystującym NGS w badaniach nad chorobami dziedzicznymi i nowotworami analizować, wizualizować i konfrontować wyniki NGS używając jednej aplikacji. SureCall jest kluczowym narzędziem w systemie NGS Target Enrichment, który uwzględnia również SureDesign, oraz narzędzia do personalizacji HaloPlex lub SureSelect Target Enrichment.

 

 

  • Prosty w obsłudze program, który w 3 krokach pozwoli opracować wyniki, aby otrzymać gotowy raport informujący o mutacjach.
  • Dostosowany do wykorzystania w połączeniu z systemem NGS Target Enrichment firmy Agilent.

 

Pobierz darmowe oprogramowanie SureCall z naszej witryny internetowej.
Zapoznaj się z materiałami szkoleniowymi i zobacz jak wykorzystać SureCall w praktyce.

GeneSpring

GeneSpring

GeneSprig to zestaw informatycznych narzędzi statystycznych do intuicyjnej analizy danych i ich wizualizacji.Zaprojektowany z myślą o biologach, GeneSpring oferuje interaktywną platformę do analiz danych w zakresie transkryptomiki, genomiki, metabolomiki i proteomiki. Dane z NGS mogą być analizowane w Strand NGS (partner biznesowy Agilent - wersja próbna do pobrania), a zaimportowane odczyty, regiony itp. mogą być wizualizowane w GeneSpringu w przeglądarce Genome Browser i dalej korelowane z innymi danymi. GeneSpring pozwala na szybką i niezawodną identyfikację celów, które mają znaczenie w ujęciu statystycznym i biologicznym.

 

 

  • Analiza statystyczna.
  • Klastrowanie i projekcja.
  • Analiza multi-omiczna w biologii systemów.
  • Analiza szlaków metabolicznych i ich wizualizacja.

 

więcej